Bydlete aktivně v pasivním domě u Prahy

Praha je vyhledávanou cílovou destinací nejen milionů turistů, ale též obyvatel České republiky, kteří sází na hlavní město jako svou kartu pro život a bydlení. Matička měst totiž nabízí velmi nízkou míru nezaměstnanosti, dostatek obchodních příležitostí i volnočasových aktivit od sportu až po významné kulturní akce. Dochované památky a historické dědictví jsou při toulkách Prahou příjemným benefitem. Rozhodnete-li se usadit v Praze, využijte atraktivní developerské nabídky na rodinné domy u Prahy.

novostavby u Prahy

Novostavby u Prahy s unikátní stavební technologií

Architektonicky zajímavé a vkusně navržené pasivní domy Zlonín si kladou za cíl nabídnout ekonomicky a ekologicky výhodné bydlení, které je zdravé a inteligentní. Pasivní domy u Prahy mají totiž oproti tradičním stavbám vyšší komfort bydlení i extrémně nízké náklady na provoz a energie. Po úspěšné první etapě se bydlení u Prahy rozšiřuje a přichází druhá pokračovací etapa s novými domy. Všechny domy jsou vybaveny antialergenním prostředím, jejž zajišťuje rekuperace vzduchu. Během celého roku je teplota ve všech pokojích stejná, takže se nemusíte obávat nežádoucích teplotních rozdílů. Zároveň na vás čeká příjemné klima v létě i zimě. Díky úspoře energií, a to až ve výši 90 procent je tento styl bydlení finančně dostupný pro každého!

Veškeré občanské vybavení v dosahu

Žít u Prahy je snem řady rodin s dětmi i starších párů či podnikatelů. Hledáte-li vysoký standard bydlení v klidném prostředí a v těsné dostupnosti do rušného velkoměsta, vsaďte na Zlonín. Čeká na vás veškerá občanská vybavenost v dosahu pár set metrů. Na zastávku MHD je to necelých dvě stě metrů, v pěší vzdálenosti se nachází rovněž vlak, mateřská školka i škola a restaurace. Pro fanoušky sportu máme speciální tip na golfové hřiště s devíti jamkami, které od projektu Zelený Zlonín stojí přibližně devět set metrů.