Domácí wellness – maximální požitek za minimální náklady

Patříte mezi vášnivé návštěvníky wellness center, kde se oddáváte odpočinku, čerpání sil do dalších dní a kde máte konečně chvilku sami pro sebe? Jenže vás už nebaví platit horentní sumy za bublinky a teplou vodu? Zkuste vyměnit veřejné wellness centrum za domácí pohodu a udělejte si na sebe čas, kdykoliv budete chtít. Samozřejmě za výrazně menší poplatek, protože provoz venkovní vířivky vás vyjde na pouhých tři sta korun za měsíc!

Patentováno v USA

Americké mobilní vířivky se vyznačují precizním zpracováním a použitím špičkových materiálů, které jsou nejen příjemné na dotek, ale zároveň slibují stálost, odolnost a pevnost za každého počasí. Proto se skvěle hodí vířivé vany i ven na terasu nebo balkon. Soukromé spa z Ameriky garantuje mrazuvzdornost a vždy příjemnou teplotu. Obstarat a udržovat vířivé bazény zvládne opravdu každý. Stačí si nastavit požadovanou teplotu a ponořit se do bublinek se svou drahou polovičkou nebo si užít relaxaci s kamarádkou a skleničkou vína.

Originální Softub vířivky sahají historicky až do roku 1986, kdy začaly plnit sny amerických zákazníkům a postupně se rozšířily do celého světa. Dnes je můžete vidět u stovek českých klientů na terasách, balkonech, verandách, zahradách i ve vnitřních prostorách. Za zmínku stojí i unikátní technologie zpracování. Komfort poskytuje měkká, na dotek příjemná pěna polybond, která působí zároveň nadčasovým a stylovým dojmem a skvěle tak vynikne u vás doma.

Vylepšení k naprosté dokonalosti

Vířivky Softub nejsou vůbec náročné na údržbu, provoz či manipulaci. Váhově je zvládne přenést a uskladnit prakticky kdokoliv, stejně jako obsluha nevyžaduje žádný složitý manuál. K vířivkám oblíbené značky lze dokoupit praktické příslušenství z ratanu nebo dřeva a udělat tak z domácího wellness luxusní záležitost. Odpočívejte podle svých představ, třeba v obýváku, ložnici a stejně tak na balkoně, kde budete mít dostatek soukromí se zastavit a užít si klid v příjemně teplé vodě.