Dřevěná terasa vám zpříjemní odpočinek

Každá stavba domu spolkne spoustu času a peněz, ale za tu námahu to vždy stojí. Stačí si představit, jak se vám bude pohodlně žít v novém. Rozhodně nezapomeňte na terasu, kde budete určitě často relaxovat po vyčerpávajících dnech.

Vždy elegantní a praktické dřevo

Nikdy nebudete zklamaní, když se obklopíte přírodními materiály. Za prvé umí podpořit tu správnou atmosféru, za druhé nikdy nevyjdou z módy. Dřevo dýchá, navíc je praktické, takže díky němu vytvoříte ten správný pocit domova. Jakmile nastanou teplé dny, pojmou terasová prkna jenom správné tepelné množství. Klidně se procházejte naboso z terasy do domu, budete se cítit velmi příjemně. Ani v chladnějším období vás nic nezradí. Nepůjde to bez občasné péče, aby se životnost maximálně prodloužila. Dřevěné terasy potřebují ochranné nátěry, zvolte raději druhy na bázi přírodních olejů a vosků. Jenom tak bude dřevo stále dýchat. Využívají se různé typy dřev, například sibiřský modřín, jehož pryskyřice dovede odpuzovat vodu a zároveň tím funguje jako přírodní impregnace.

Dlouhá životnost pro terasové systémy

Populárního dřevěného vzhledu se nemusíte vzdávat ani v případě upřednostnění inovativního spojení PVC a dřeva. WPC terasy vás potěší dobrými výhodami. Vynikají dlouhou životností, odolností proti dřevokaznému hmyzu a UV záření. Tento materiál splňuje předepsané normy o nezávadnosti a neobsahuje škodlivé látky. Máte děti, které rády běhají sem a tam? Potom uvítáte, že ani za mokra nehrozí nepříjemné sklouznutí po prknech. K dispozici je několik variant s odlišnými povrchy a v různých barevných odstínech. Vzhledem ke schopnosti dobře odpuzovat vodu vám nic nebrání v použití i na zahradní pěšinky a vnitřní dvorky, což po instalaci vypadá vždy atraktivně a originálně. Údržba vás nijak nevyčerpá, zvládnete ji skutečně snadno a za krátký čas.