Hodně věcí, málo prostoru? Vyřešte to se skladovacími kontejnery!

Známe to asi všichni. Na začátku samostatného bydlení bez rodičů jsme rádi za spánek aspoň na matraci a lepenkové krabice dostávají zcela nový, multifunkční rozměr v podobě skříně, stolku, či podnožky. Čím více se pak zabydlujeme, ať už sami, nebo s polovičkou, hmotného majetku časem podstatně přibývá a s ním samozřejmě i ty ne tak často užívané věci, které doma jen překáží. A když nemáte garáž, je to trochu průšvih, a nastávají dvě možnosti – smrsknout se, či se věcí zbavit. Existuje ale ještě jedna alternativa, která vás nebude nutit se rozhodovat. Tou jsou skladovací kontejnery. Ať už hromadíte zahradní techniku, nebo podnikáte a prostory firmy vám začínají být těsné, skladovací kontejnery mohou být řešením vašeho problému. Jejich praktičnost a široké využití si popíšeme v následujících odstavcích.

plechový kontejnerNa zimu v bezpečí

Ať už chcete uskladnit sekačku, zahradní traktůrek, či jen pořádnou kupu náčiní, za které by se nemusel stydět ani Přemek Podlaha, nevystačíte si s kumbálem či předsíní v domě. A jak by se na to asi tvářila něžnější část domácnosti? Na takové příležitostné odkládky na zimu se hodí menší či větší zahradní přístěnek. Pokud ale zrovna nejste domácí kutil a nemáte v rodině tesaře, mohl by se vám i maličký zahradní domeček solidně prodražit. Navíc vám kromě příjemného estetického vzhledu nezajistí lecjaká prkenná bouda pořádnou ochranu před nepříznivými vlivy počasí. A v tomto případě se můžete spolehnout na montované skladové kontejnery. Bytelné, z kvalitního pozinkovaného plechu a v rozměru, jaký si sami vyberete. A nepředstavujte si jen nevzhlednou plechovou kostku; na požádání lze takový kontejner proměnit díky speciálnímu příslušenství, jako je například regálový systém, na praktickou a organizovanou dílničku. A koneckonců, takový rozměrnější kontejner může klidně sloužit i jako garáž.

Dřevo nebo bicykl, fantazii se meze nekladou

Nemáte kam složit dříví a uhlí na zimu, protože vám jaksi chybí sklep? Nevíte, kam se stavebním materiálem, aby si k vám po večerech soused nechodil jako do stavebnin? Máte strach, že vám neblaze proslulá partička ze sousedství odcizí drahé kolo přímo ze zahrady? Pořiďte si nedobytnou pevnost na zámek – skladové kontejnery. Jakmile vám takový plechový kontejner doslouží v účelu jednom, může se rázem ze zimního dřevníku proměnit třeba v zahradní přístřešek, či přístřešek na popelnice. Nikdy se neztratí, nikdy nebude překážet. I kdyby se z něj časem měl stát bunkr pro děti. Zjistili jste právě teď, že bez vlastního nemůžete žít? Prvním krokem je navštívit stránky renomovaného výrobce kvalitních kontejnerů Kovobel na www.kovobel.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspirace, Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.