Jak si zařídit dílničku v zahradním domku

Každý kutil má zařízenou dílnu, ve které je všechno, co potřebuje nejen k údržbě v domě a okolo něj, ale i k různým drobným opravám. V takové dílně má každé nářadí a každá součástka své místo, takže když je potřeba, majitel jen sáhne a může pracovat.Jak si ale udržet v pořádku nářadí v malém zahradním domku, kde není pro dílnu dostatek prostoru?

photo-1473621038790-b778b4750efe

Praktické dílenské vozíky

I na zahrádce najdete kousek místa pro dílenský vozík na kolečkách, pro praktického pomocníka, do něhož přehledně uložíte všechno, co na zahrádce i v domku můžete potřebovat. Nejen, že budete mít pohromadě všechno nářadí, součástky i spojovací materiál, vrchní deska vozíku je koncipovaná jako plocha pracovní, takže takový dílenský vozík vlastně docela zastoupí celou dílnu i s ponkem. Kolečka jsou opatřena praktickou otočnou brzdou, díky níž vám vaše pracoviště nemůže ujet pod rukama.

Malý, velký, se šuplíky i bez nich

Nabídka v e-shopu polak.cz je opravdu široká, dílenské vozíky najdete v mnoha různých velikostech. Je jen na vašem uvážení, jak široký vozík si pořídit, jestli zvolit variantu se zásuvkami nebo s policemi, případně jestli je lepší kombinace obojího. Všechny vozíky jsou opatřeny madly pro snadnější manipulaci, takže jejich přemístění je opravdu snadné.

Vybírat můžete nejen podle rozměrů, ale i podle potřebné nosnosti. V každém případě ale můžete počítat s kvalitou materiálu i zpracování a s dlouhou životností vozíků.

Vybavení dílny

Pokud nemáte dostatečný prostor pro dílnu, je dílenský vozík ideálním řešením, protože může trvale stát třeba na chodbě nebo někde v koutě. Může být užitečný i v klasické domácí dílně, jako mobilní údržbářské pracoviště (například na čištění odpadů, opravy elektřiny a podobně). V e-shopu polak.cz najdete pro vybavení dílny i další vhodný nábytek, který bude s vaším vozíkem náramně ladit.