Kam s odpady a sutí v Praze

Ať stavíte, přistavujete nebo bouráte, vždy se jedná o práci, po které vám zbude spousta materiálu na vyhození včetně suti. Co s tím? Právě to vám prozradíme v našem článku.

Odovz suti

Většina z nás má jen osobní automobil, který je k odvozu suti, zeminy a odpadu celkem nepoužitelný. Hlavně většinou ani v první chvíli nevíme, kam přesně s tím vším „nepořádkem“. Není proto nic jednoduššího, než se obrátit na firmu, která vás tohoto nechtěného opadu zbaví. Jak? Přistaví k vám kontejner, naplní ho a zase si ho odveze! Ano, takhle je to jednoduché. A co víc? Pomohou vám i se samotnou likvidací či demolicí a vy si dáte v klidu kafe!

Jaké kontejnery se používají?

Určitě jste je už viděli. Nebo alespoň jim podobné. Jedná se o železné kontejnery AVIA s nosností od 3 tun a s objemem od 3 m³ do 9 m³. Využívají se tam, kde naložení odpadu a suti trvá delší dobu a v místech, kde by se těžko manipulovalo s nákladním vozidlem. Což se týká v podstatě všech, kteří bydlí třeba v takovém centru Prahy. Společnost Marek Vejšický Autodoprava působí v Praze a na zakázky, které se týkají Prahy 5, poskytuje speciální slevy.

Navíc tady pracují pěkně rychle a už hodinu a půl od přijetí objednávky můžete mít kontejner na svém pozemku! 

Co všechno firma ještě poskytuje?

Není to jen přistavění kontejneru a odvoz suti. Na tuto firmu se lze obrátit i v jiných případech. Přivezou vám písek, štěrk i beton. Zlikvidují demoliční odpady, odpady ze zahrad i z vyklízení domu či bytu. V jejich portfoliu najdete i zemní a výkopové služby. Zkrátka a dobře, veškerou těžkou a špinavou práci můžete přenechat těm, kteří s ní mají své zkušenosti a dokáží si poradit.

Více informací se dozvíte z webových stránek společnosti, kde je také popis veškeré používané techniky, ceník za služby a odkaz na zaslání vaší poptávky. Tak s chutí do „práce“!