Kde koupit sedací vaky, aby vám je každý záviděl?

Moderní sedací vaky a pufy, to nejsou jen „odložiště nohou“ při odpočinku nebo našich tělesných schránek, když si potřebujeme nazout ponožky. Sedací vaky a podobné bytové prvky jsou také skvělým designovým nápadem, jak oživit celý prostor ve vašem bytě. Hodí se totiž opravdu do každé místnosti. 

sedací pytle

Sedací vak může být i součástí koupelny. Už nebudete muset sedět na studeném okraji vany, ale pohodlně se usadíte na stylový puf. Je jasné, že bude mít tento prvek jiné nároky na povrchovou úpravu v ložnici a jiné ve zmíněné koupelně. Koupelnové prvky by měly být omyvatelné a odolné vůči vlhkosti. 

  • Pořídit si puf nebo sedací vak znamená pořídit si jedno pohodlné místo ve svém domově navíc. 

pufy

Indický styl nebo raději něco umírněného?

Jedna z dokonalých vlastností, kterou tento prvek přináší, je možnost velkého výběru. Do svého exoticky laděného interiéru si tak můžete pořídit sedací vak s indickými nebo jinak exotickými motivy. Luxusní byt, ve kterém vládne strohá elegance, dokonale doplní jednobarevný puf v některé méně nápadné pastelové barvě. Tento typ interiéru také mohou skvěle doplnit sedací vaky v kombinaci bílá/černá. 

Sedací vaky mají tu výhodu, že se dokonale přizpůsobí tělu sedícího. Proto ani po delším sezení nebolí záda. A výhoda pufů? Mohou se využít i jako stylové odkládací nebo servírovací stolky pro večerní posezení nebo pro pohoštění vašich přátel.