Kvalitní šňůry na prádlo pro pohodlné věšení

Představte si, že byste každou pračku, kterou pracně roztřídíte a vyperete, neměli kam pověsit. Ve vnitřních prostorách často bojujeme díky prádlu s vlhkým vzduchem, proto většina hospodyněk věší, a vlastně nakonec i raději, prádlo ven. Venku, na čerstvém vzduchu a prakticky kdykoliv v roce, prádlo schne výrazně rychleji a zachovává si měkkost vláken i svěží vůni aviváže. Chcete také věšet prádlo na balkoně či snad máte volně stojící sušák na zahradě? Pak se nezapomeňte vybavit kvalitními prádlovými šňůrami a uvidíte, že si věšení prádla pořádně užijete.

Není šňůra jako šňůra

Často se o nich nemluví, ale potřebujeme je všichni a rozhodně se vyplatí jednou za čas koupit nové prádlové šňůry z kvalitních materiálů. Na trhu jsou k dostání třeba klasické PA a pletené šňůry na prádlo, jež pracují s vysokou pevností a odolností vůči mechanickému opotřebení. Na dotek mohou působit až uměle, nicméně jsou vhodné na venkovní použití především proto, že se dokáží přizpůsobit teplotním změnám a materiál se nejen dobře udržuje, ale je zároveň velmi pevný. Aktuálně seženete tyto typy šňůr v mnoha barevných řešeních, přičemž vás možná ani nepřekvapí, že díky vynikajícími pevným a odolným schopnostem jsou materiály používané též při výrobě rybářských sítí. V nabídce ale nechybí ani léty prověřená klasika, poddajné, měkké a na omak příjemné bavlněné šňůry. Bavlnu lze barvit a využít i pro jiné účely, proto nesmí chybět ve vaší spíži či garáži. Bavlna je navíc vhodná pro alergiky a dá se různě navazovat, rozšiřovat, motat a splétat.

Obyčejná šňůra udělá spoustu parády

Vzpomínáte si ještě na doby svého dětství, kdy neexistovaly takové vymoženosti, s nimiž se dnes baví děti, a místo toho jste trávili čas venku s kamarády? Tehdy jsme měli místo telefonu švihadla, hráli vyvolávanou anebo skákali přes gumu. Byť jsou některé venkovní aktivity dávno zapomenuty, švihadla si drží svou pozici mezi dětmi rozličného věku a baví malé i velké nadšence do pohybu. Taková obyčejná šňůra je skvělým důkazem toho, že se dá bavit efektivně a za pár korun.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.