Luxusní dřevoplastové podlahy pro dlouhou spokojenost

Chodíte doma rádi bosky? Líbí se vám americké filmy, ve kterých se ráno snídá na terase? Toužíte po hřejivém domově, jehož základním prvkem bude kus přírody? Na všechny tyto otázky existuje odpověď ano i v našich středoevropských podmínkách. Stačí si vybrat vhodnou pokládku na terasu, okolo bazénu či na verandu. Svěřte se do rukou zkušených a léty prověřených dodavatelů moderních teras, jež se vyznačují dlouhou životností, bezpečným užíváním a prakticky bezúdržbovým provozem.

WPC terasa

WPC terasa v moderních provedeních

WPC terasa nadchne náročné i praktické zákazníky, protože v sobě snoubí špičkový nadstandard výroby, prémiovou kvalitu materiálů i bezpečnost pro všechny členy domácnosti. Zapomeňte na pravidelné natírání dřeva, třísky v nohou či odlupování terasových prken v namáhaných částech. Terasová prkna vyráběná u našich západních sousedů se vyznačují vyšším standardem než nařizují normy. Patentovaná směs a speciální bambusová prkna dělají z dodavatele tohoto sortimentu špičku na českém trhu. Díky rozšířeným službám a atraktivní ceně si můžete zažádat o terasu na klíč. To znamená, že se vůbec o nic nestaráte a firma nejen položí novou terasu, ale zajistí veškeré stavební práce. Díky autentickému designu jsou dřevoplastové terasy nerozeznatelné od klasického dřeva, oproti přírodnímu materiálu jsou však bezúdržbové, šetří váš čas i peníze.

Sibiřský modřín terasa jako 25 let záruky spokojenosti

Sibiřský modřín terasa patří mezi oblíbené varianty provedení. Výroba je šetrná k přírodě, prkna se vyznačují bezpečným použitím a zdravotní nezávadností pro děti a samotný produkt je recyklovatelný. I když na něj výrobce uvádí záruku 25 let, můžete si být jisti, že váš dům, zahradu, chalupu či část bydlení bude zdobit minimálně 50 let. Pokud chcete mít jasnou představu, kolik by stála nová pokládka, využijte nezávazné cenové kalkulace, popřípadě si smluvte schůzku s technikem také zcela zdarma. Získáte jasnou představu, jak bude nová pokládka vypadat a navíc si vyberete přesně to barevné provedení, které ladí s vaším bydlením.