Na zahradní oslavu nemusí být pozdě

Máte v plánu udělat velkou narozeninovou oslavu, na kterou pozvete celou svou rodinu, přátele, kolegy z práce a známé? Bydlíte v rodinném domě s velkou zahradou, ale plány na oslavu vám kazí počasí, kdy teploty den ode dne klesají, a přibývá oblačnosti? Nevejdete se se všemi svými hosty do domu a bojíte se, že budete muset vše zrušit? Nic nerušte! I na konci října se dá udělat krásná zahradní párty. Stačí mít to správné vybavení. 

Stačí mít kvalitní zahradní párty stan

Na zahradě nemusíte stavět další pergolu nebo domek. Potřebujete, aby všichni vaši hosté byli chráněni před případným deštěm. Také potřebujete, aby byli chráněni i z boků před větrem. Ideálním řešením jsou zahradní párty stany. Ty mají jednoduchou, ale odolnou konstrukci. Postaví se za pár minut a poskytují plnohodnotnou ochranu před všemi povětrnostními vlivy. Důležité je, aby stany měly i bočnice proti větru. Když budete mít na zahradě párty stan, můžete na oslavu pozvat kohokoliv a kdykoliv.

půjčovna párty stanů

Nemusíte kupovat, stačí si půjčit

Nevyplatil by se vám nákup párty stanu, protože byste ho nedokázali patřičně využít? Nic kupovat nemusíte. Stany si můžete půjčit. Na trhu jsou specialisté na půjčovnu zahradního párty vybavení, například půjčovna párty stanů AZ Rent. Ta nabízí nůžkové stany v několika variantách provedení a velikostech. Jednotlivé druhy se na sebe dají vzájemně napojovat. Je jen na vás, zda chcete pořádat oslavu pro 15 nebo 50 osob.

párty servis

Nezapomínejte ani na vybavení

I když budete chráněni před deštěm a větrem, myslete na to, aby vaši hosté měli dostatečný komfort. Nezapomeňte do stanu dát i plynové zářiče, které budou zvyšovat teplotu uvnitř. Důležité je i dostatečné množství lavic a stolů. (Například půjčovna AZ Rent vám zajistí kompletní párty servis).  Na zahradní oslavě by neměly chybět grilované pokrmy. Jestli nemáte dostatečně kvalitní a velký gril, můžete si ho půjčit.  Na příští sezonu si ale postavte vlastní. A můžete i svépomocí. Návod, jak na to, najdete zde.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Inspirace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.