Půjčovna nářadí a stavební techniky šetří kutilům peníze

Jaro je čas, kdy se pouštíme do prací v domě, v bytech i na zahradě. I když jsme pro různé kutilské činnosti měli více času v zimě, obvykle nás zima láká spíše k lenošení a naopak, jaro nás motivuje opět si vyhrnout rukávy a do něčeho se pustit. S půjčovnou nářadí mohou být naše drobné i větší projekty rychleji a kvalitněji hotovy, navíc za méně peněz, než kdybychom si museli vše kupovat. U některé techniky se to vůbec nevyplatí.

Půjčte si nářadí a pusťte se do jarních projektů

Je nejvyšší čas na řadu prací v domě. Právě teď je ideální doba na opravy střech na různých přístřešcích, stodolách a kolnách. Prostě všude tam, kde si to ještě kvůli menší složitosti a třeba i nižší výšce troufneme udělat. Je též nejvyšší čas postavit terasu a pergolu. Vždyť již za pár dní by si ji mohla rodina užívat. Pusťte se do stavby vyvýšených záhonů i do skleníku. Opravujte, stavějte, vylepšujte a zobytňujte. Teploty na jaře jsou k tomu ideální. Nářadí a stroje na práci vám půjčí GEORGE půjčovna.

Zahradní technika

Půjčovna pro kutily i profíky

Půjčovna nářadí a stavební techniky GEORGE půjčovna nabízí vše, co potřebujete pro různé stavební práce, pro údržbu i opravy. Samozřejmě je to ráj pro kutily, pro které je nákup mnohých strojů nereálným. Služby však využívají i řemeslníci a firmy. Kvalitní nářadí a stroje snižují náklady rovněž jim.

Firma GEORGE půjčovna půjčuje elektrocentrály, topidla a zvlhčovače, hutnící techniku, kalová čerpadla, zahradní techniku, nářadí a stroje pro řezání, zařízení pro staveniště, ruční elektrické a aku nářadí, nivelační přístroje i různé příslušenství ke strojům a nářadí. Půjčit si lze i dumpery, minibagry, válce či kompresory. Firma též zajišťuje autodopravu.

Půjčovna nářadí a stavební techniky

Dejte do pucu zahradu

Sortiment oddělení Zahradní technika je teď přesně to, co potřebuje každý majitel rodinného domu či zahrádkář. Půjčte si kvalitní sekačky, bubnové sekačky, křovinořezy, provzdušňovače, půdní jamkovače i vrtáky. Půjčovna nabízí kvalitní nářadí STIHL.
GEORGE Půjčovna
+420 775 700 380
info@georgepujcovna.cz
www.georgepujcovna.cz