Sazenice rajčat a paprik s rozvozem až do domu

Během pandemie koronaviru si spousta lidí zvykla na nákup nejen věcí, oblečení, obuvi, ale i jídla prostřednictvím internetových obchodů. Pohodlný dovoz až domů je příjemným způsobem nakupování, kterého se hned tak určitě nevzdají, přestože došlo k rozvolnění vládních opatření. Znáte služby a produkty společnosti JUHAS DP?

zelenina

Ovoce a zeleninu je možné si objednat na internetu

Mít ověřeného dodavatele potravin se oplatí. Společnost JUHAS DP svůj sortiment zaměřila na oblast zahrady, krmiva pro zvířata a také ovoce a zeleninu, kterou svým zákazníkům nabízí ve svých podnikových prodejnách v Hrušovanech nad Jevišovkou a Hustopečích u Brna. Kromě nich ale využila toho, aby byla k dispozici i vzdálenějším zákazníkům v Jihomoravském kraji. Pro ně zřídila e-shop a možnost si zboží skrze něho objednat a nechat si ho přivézt až domů. 

Rozvoz ovoce a zeleniny do Brna, Vyškova i Znojma

Kromě Brna firma své produkty rozváží do okolí Znojma a Vyškova. A když zákazník objedná společně k ovoci či zelenině 10 kg brambor nebo cibule, nemusí pak platit poplatek za dopravu. Jejími pravidelnými zákazníky jsou jihomoravské domácnosti, restaurace, školní a závodní jídelny, kterým rozvoz brambor, ovoce a zeleniny ušetří spoustu práce.

Nechte si poslat i sazenice paprik nebo rajčat

Vedle potravin se firma specializuje na pěstování a prodej sazenic rajčat a sazenic paprik, okurků, celeru, salátu, kedluben nebo brokolice, které lze objednat přes internet. A nejen to. Kdo má rád bylinkovou zahrádku, může si nakoupit sazenice máty, bazalky či rozmarýnu a dalších bylinek do kuchyně, bez nichž by některá jídla nebyla tak chutná. A na okno jako ozdobu lze pořídit sazenice květin – macešek, muškátů nebo petúnií. A to vše objednáte na jednom místě – na www.juhas-dp.cz.