Šetřete prostor se skládacími přepravkami

Čas od času řešíme situaci s nedostatkem prostoru všichni. Příliš malá garáž, příliš mnoho věcí ve skladu, kupa neuspořádaných hloupostí po domě a žádný nápad, kam s tím. Často však nebývá problém s minimem prostoru, ale jeho špatnou organizací. Víte o tom, že i za relativně malý peníz můžete chaosu zamávat na rozloučenou a i bez nábytku na míru vykouzlíte prostor, o němž jste ani neměli tušení, že ho lze docílit?

Garáž jako ze škatulky

Ne každý neví co s penězi, aby si do garáže objednával přesně zapadající nábytek a speciální skříňky na každý šroub či matku. Častěji než to stěhujeme z domu do garáží již vysloužilý nábytek všech stylů, tvarů a velikostí a pereme se s tím, jak jej k sobě co nejefektivněji napasovat, aby plnil svůj účel a zároveň moc “nežral”. A co takhle se vykašlat na komody s milionem šuplíků, jejichž obsah ani celý nezaplníte a pořídit si euro přepravky? Jsou vyrobené z kvalitních plastů a navíc nestojí mnoho. Za minimum financí tak pořídíte hodně muziky a získáte kupu výhod.

Přepravky podle vlastních představ

Přepravky si můžete vybrat přesně takové, jaké se vám budou hodit. Sami si u dodavatele zvolíte z nabízených rozměrů ten nejideálnější pro vás, přepravky si můžete nechat potisknout, abyste věděli, co v které z nich ukrýváte, či je můžete nechat odlišit barevně podle prodejcem nabízených barevných variant. Můžete si pořídit skládací přepravky, zasouvací přepravky sloužící jako náhrada za šuplíky, přepravky s víkem či bez. S kolečkovým podvozkem zase můžete s bednami a přepravkami pohodlně manipulovat, aniž byste zbytečně namáhali svalstvo.

Kam s nimi?

Díky jejich multiúčelovosti je můžete použít prakticky kdekoliv, ať už se jedná právě o garáž nebo třeba o dětský pokoj vždy plný roztahaných hraček. Stačí pořídit pár velkých hlubokých a ideálně průhledných boxů, v nichž i bez otevření spolehlivě najdete oblíbené autíčko a uklízení nepořádku po dětech se stane záležitostí několika minut. Máte vlastní sklad? Euro přepravka s možností praktického úchopu a složení kdykoliv, kdy ji nebudete potřebovat, je pro vás ideálním pomocníkem.