Sháníte fotopast na ochranu majetku? Vsaďte na jedničku na trhu

Rádi byste získali ochranu vašeho majetku a pořídili si vhodnou fotopast? A už jste slyšeli o jedničce na trhu, jakou je model ScoutGuard SG880MK-14mHD? Toto zařízení se pyšní hned několika přednostmi, které vám v tomto článku představíme.

Mnoho užitečných funkcí

Fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD se právem řadí mezi špičku na trhu. Přestavuje přitom takzvané 2G zařízení, které vám vytvořené snímky zašle na e-mail s rozlišením 800×600 nebo 1024×720 bodů. Model se může pochlubit řadou užitečných funkcí, mezi které patří například dálková správa.

S pomocí této funkce lze jednoduše měnit nastavení nebo zapnout a vypnout odesílání snímků. Vše přitom probíhá prostřednictvím užitečné aplikace pro Android. Fotopasti nechybí ani časovač, který zejména při ochraně majetku rozhodně využijete.

Nechybí dálkový ovladač

Co se týče konstrukce fotopasti, je uživatelsky velmi přívětivá. V přední části zdobí fotopast užitečný LCD displej. Nechybí ani integrované laserové ukazovátko, které slouží k přesnému zaměření fotopasti. Baterie jsou uloženy mimo elektroniku, díky čemuž nehrozí jejich vytečení a následné poničení zařízení.

ScoutGuard SG880MK-14mHD dále dotváří i dálkový ovladač, díky kterému můžete jednoduše provádět nastavení fotopasti. Tento ovladač přitom neslouží pro vypnutí a zapnutí fotopasti.

Vysoká kvalita snímků

Popisovaný model disponuje PIR čidlem, které se pyšní velkým dosahem. Ve dne tak dokáže zachytit pohyb až na 17 metrů, v noci jsou snímky prokreslené až na vzdálenost 12 metrů.

Fotopast ScoutGuard SG880MK-14mHD si můžete jednoduše objednat na www.eshop-fotopasti.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Martin Odehnal

Komentáře nejsou povoleny.