Venkovní bazén potěší v každém věku

Největší radost z bazénu doma na zahradě mají určitě děti, ale ani v dospělém věku většinu lidí neopouští touha si během teplých dnů zajistit trochu osvěžení. Naštěstí už dnes není problém si dopřát pohodlí u vlastního bazénu.

Bazény s vysokou odolností

Mnoho lidí si vybralo ty nejlevnější druhy plastových bazénů, protože si řekli, že na zahradu jim to stačí. Vždy je však lepší vsadit na kvalitu, jinak budete muset každoročně pořizovat nový kus. Plastové bazény lze sehnat v nafukovací variantě za několik tisíc, u kterých stačí jen nafouknout okraje a napustit vodou. Druhou možností je pořízení modelu z plastových desek. Nechybí ani zapuštěné bazény, kde se pro koupi rozhodujte podle spolehlivosti výrobce. Plusem zajisté bude vyrábění nejmodernější svařovací technikou a ze speciálního polypropylenu, který vám zaručí mrazuvzdornost a odolávání přímému slunečnímu záření. Strojově svařené dno je hladké a kvalita je vyšší v porovnání se způsobem svařování horkým vzduchem nebo extruderem. K nejoblíbenějším tvarům patří obdélník, zhotoví se o maximální šířce tři metry.

Užitečné příslušenství k bazénům

Samotný bazén nestačí, nesmíte zapomenout ani na užitečné příslušenství. Jistě vás potěší schody z protiskluzového materiálu, potřeby a přípravky k dokonalé údržbě vody, filtrace, osvětlení nebo zastřešení. Doporučuje se zakoupení výhodných bazénových setů, které si vyberete podle vašeho přání. Bazény akce vám umožní nakoupit za lepší cenu, a ještě s dárky zdarma. Při objednávce uskutečněné do konce června 2019 získáte zadarmo dopravu, tepelnou izolaci bazénu, kompletní vysavač bazénu DE LUX, filtrační písek a tester bazénové vody. Vybírat lze z několika druhů setů, které se od sebe odlišují obsahem a od toho se pochopitelně odvíjí i jejich celková cena. Můžete si domluvit i úpravy, například instalování protiproudu, šachty s filtrací, LED bílého světla, zvětšení hloubky a jiné.