VENKOVNÍ FINSKÉ SAUNY

Pokud jste již někdy v minulosti měli tu možnost navštívit venkovní finskou saunu, pak jste jistě ocenili to nenahraditelné kouzlo, které tato procedura skrývá. Potící proces ve venkovní finské sauně nás umí dokonale přiblížit k přírodě. Velice příjemnou změnou je následně čerstvý vzduch, který si vychutnáváme, když ze sauny vycházíme, abychom si dopřáli ochlazení třeba ve venkovním bazénu. Pokud je zima, můžete najít zalíbení třeba přímo ve sněhu. Své osobité kouzlo má bezesporu také večerní saunování přímo pod hvězdami na obloze.

venkovní finské saunyMožností realizace venkovní finské sauny je hned několik. Naše firma Sauna projekt řeší každou osobu individuálně, jelikož nemá každý člověk ten samý vkus. Našim cílem je splnění zákazníkovy představy, čehož nedosáhneme, když budeme každému dělat to samé. Patříte-li mezi ty, kteří si mohou saunu dopřát díky svým prostorovým možnostem, pak byste si saunu měli důkladně naplánovat.

Venkovní finské sauny vyrábíme na míru, vždy podle konkrétních požadavků a představ daného zákazníka. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálů i výroby. Můžete si vybrat volně stojící sauny, sauny, které jsou součástí saunového domu či sauny na zastřešené terasy.

venkovní finské sauny

Dále si můžete zvolit, zda chcete saunu s předsíňkou nebo saunu se zázemím pro odpočívárnu či pro sprchu. Jak vidíte, možností stavby venkovní sauny je opravdu několik a je jenom na vás, který typ si zvolíte.

Co se týče konstrukce, tak ta se volí dle klimatických podmínek a velikosti stavby. Můžete si dopřát saunu ze dřeva nebo proložíte dřevo občas sklem.

Rozhodnete-li se pro saunová kamna na dřevo, měli byste počítat s větším prostorem pro saunu, neboť tato kamna vyžadují větší bezpečnostní vzdálenost. Za kamny je důležitá vyzdívka a ke kamnům se instaluje komínový systém. Nezapomeňte tedy i na potřebnou revizi komínu.