Bezpečná zábava pro děti

Chceme-li našim dětem pořídit zábavný prvek na zahradu, uvažujeme nad několika prioritami. Přejeme si, aby dítě pořízená atrakce zaujala, byla dostupná našim finančním možnostem a především se zabýváme bezpečností daného výrobku. Seženeme-li hru vyhovující všem uvedeným požadavkům, která naše děti navíc vede k efektivnímu pohybu a rozvoji, máme vyhráno! Velkou výhodu pak představuje možnost využití atrakce i dospělým jedincem.

Nyní je jasné, že prolézačky a dětské skluzavky nebudou zrovna tím, co hledáme. Jednak z nich po čase vyrostou a s přibývajícím věkem je pak tento druh zábavy omrzí. Výbornou volbu slibuje koupě trampolíny. I zde bychom však měli být při výběru rozvážní, abychom nekoupili zastaralý typ zboží, který je příčinou každoročního zranění tisícovky dětí.

Trampolína nové doby

Převratnou novinku představuje novodobá trampolína vybudovaná na podkladě novozélandské technologie s maximálním důrazem na kvalitní zpracování a bezpečnost! Tým inženýrů a vývojářů se při sestavení trampolíny rozhodl pro několik změn, které řadí tuto variantu zboží na první místa spolehlivých aktivit pro všechny věkové kategorie.

Oproti původní verzi má nová dětská trampolína mnohé výhody. Nebezpečné kovové pružiny byly nahrazeny laminátovými pruhy umístěnými pod skákací plochou. Skrytá je také konstrukce rámu, která u starých trampolín navazuje na středovou plochu a při pádu snadno přivodí zlomeninu končetiny nebo úraz hlavy. Trampolína novozélandských odborníků je celkově změkčená a opředena pružnými tyčemi garantujícími bezpečnost při každém doskoku!

Kvalitní trampolína pro malé i velké

Trampolína je uzpůsobena vysokému zatížení a umožňuje tak aktivitu dětem i dospělým. Kvalitní zpracování je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti během celoročního umístění na zahradě bez nutnosti uskladňování do vnitřních prostor. Pořiďte svým dětem zábavu, která bude bavit i vás!