Houpací síť. Dovolená každý den

Léto v našich končinách netrvá dlouho, proto bychom si ho měli užít co nejvíce a neodkládat požitky, které přináší, jen na těch pár dní, kdy si bereme dovolenou. Zbývají poslední teplé dny, proč je tedy nestrávit příjemně, například v houpací síti?

Nejlepší relax

Není lepší místo, než houpací sítě, odkud můžete pozorovat letící oblaka a mihotající se sluneční paprsky v korunách stromů. Sledovat, jak se slunce pomalu sklání k obzoru, vnímat závan svěžího vzduchu na kůži či vůni linoucí se z prosluněné zahrady… To vše jsou nezapomenutelné chvíle, které vyživí vaši duši a připraví ji na dlouhé zimní období. Jemné houpání v síti navíc přispěje k fyzické relaxaci a psychické pohodě.

Široký výběr

Vybírat můžete z široké nabídky vzorů a barev. Ceny houpacích sítí se pohybují od 1 500 do 8 000 Kč v závislosti na materiálu a velikosti. Ať už si vyberete klasickou jihoamerickou hamaku, síť s rozpěrnou tyčí či závěsné houpací křeslo, vězte, že čím širší, tím pohodlnější bude. Ani proměnlivé počasí vám nemusí dělat starosti. Například La Siesta nabízí houpací sítě z voděodolného materiálu Hamactex, které můžete nechat venku celé léto. Neublíží jim ani slunce ani déšť. Barvy na slunci hned tak nevyblednou a po dešti rychle uschnou. Houpací síť můžete zavěsit na terase, zahradě, doma, anebo si ji s sebou můžete vzít k vodě či na cesty – stačí najít vhodné místo – zavěšení je pak otázkou minut.

Jak síť zavěsit

Síť by měla být pěkně prověšená – ideálně jako banán. Výšku zavěšení klasické sítě můžete jednoduše odhadnout, rovná se polovině vzdálenosti kotevních bodů. Pro ty, co si s hledáním vhodného místa nechtějí dělat starosti, má La Siesta praktické kovové a elegantní dřevěné stojany na houpací sítě. Tak neváhejte a prodlužte si dovolenou na celé léto, rok, život…