Rychlý odvoz suti a odpadu v rámci Prahy

Bouráte a potřebujete odvézt suť? Vyklízíte starý objekt a nevíte, kam vyhodit všechny ty staré věci? Předěláváte zahradu a lámete si hlavu, co si počít s tím vším odpadem? Při rekonstrukcích, velkých úklidech či stěhování se vám může nashromáždit spousta nepoužitelného přebytečného materiálu a věcí na vyhození. V takové chvíli vám nezbývá nic jiného než kontaktovat firmu, která vám pomůže toho všeho elegantně zbavit. A to v případě, že jste velká firma či jednotlivec.

Jak funguje odvoz suti a odpadu v Praze

Objednáte-li si odvoz suti či jakéhokoliv jiného odpadu, bude vám na požadované místo přistaven kontejner, který si sami naložíte. Máte ale ještě další možnost. Můžete se domluvit na tom, aby se zaměstnanci firmy postarali o vyklízení a ruční nebo strojní nakládku místo vás. Dokáží odvézt cokoliv v jakémkoliv množství pouze kromě nebezpečného odpadu.

Kontejnery obvykle dokáží být na vámi stanoveném místě v rámci Prahy do dvou hodin od objednání. Pražská společnost operuje také o víkendu, což mnoho zákazníků oceňuje. Jsou to přeci právě víkendy, které většinou věnujeme pracím spojeným s rekonstrukcemi, bouráním i vyklízením.

Po samotném výkonu dostanete od společnosti potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je potřeba například pro kolaudační rozhodnutí. Následně se firma postará o odbornou likvidaci odpadu, ale to vy už budete spokojeně stát před čistým prostorem.

Dovoz stavebního materiálu

Také s opačným problémem vám ta samá společnost dokáže pomoci. Pokud potřebuje přivézt písek, beton, nebo štěrk, stačí telefonicky objednat požadované množství vámi zvoleného stavebního materiálu. Může se jednat také o zahradní zeminu a jiné sypké materiály, než je písek či beton. Kontejnerová vozidla používá firma svoje vlastní, u nichž ručí za jejich špičkovou kvalitu.