Saunování v pohodlí domova

O blahodárných účincích saunování věděly již starověké civilizace. Snižuje výskyt různých onemocnění a podporuje obranyschopnost organismu, což oceníte nejen v chřipkovém období. Již během prvního pobytu v sauně vaše tělo vyplaví velké množství toxinů. Je ideálním pomocníkem při rehabilitaci a má pozitivní účinky na vzhled pleti. V neposlední řadě je prokázaný také pozitivní vliv na lidskou psychiku. Saunování uklidňuje a podporuje zdravý spánek.

Sauna na míru

Pokud si chcete saunu dopřávat pravidelně, máte na výběr. Můžete chodit do veřejných saun, nebo si zařídit svou vlastní, dovolují-li vám to vaše prostory. Sauna na míru už není zdaleka výdobytkem bohaté smetánky, dnes si nachází své místo v mnoha domovech.

Domácí sauna na míru

Nestandardní prostory či vaše potřeby vyžadují atypické sauny. Nic nemusí být neřešitelný problém, pokud ho vložíte do rukou odborníků. Sauny na míru mohou mít různé parametry. Záleží jen na vašich preferencích a požadavcích, které zkušení odborníci dokážou skloubit s možnostmi, které váš prostor nabízí. Dokonce si můžete vybrat i z mnohých materiálů takový, který se shoduje s vaším stylem. Překážkou nejsou ani exotické dřeviny z Afriky nebo kvalitní skandinávský smrk.

Vaše nová sauna na klíč může být vestavěná i samostatně stojící. Velmi oblíbená je venkovní sauna. Topidlo si zvolíte mezi elektrickým a takovým, které budete zásobovat dřevem. Své designérské ambice můžete podtrhnout výběrem skleněných prvků podle vlastního vkusu, aby výsledný vzhled odrážel váš styl. Stejně tak je na vás, jaké doplňky do sauny pořídíte.

sauna

Luxusní sauny na zakázku

Vybírejte z těch nejlepších materiálů a nejkvalitnějších prvků a váš zážitek ze saunování bude korunován velkým komfortem a příjemným pocitem luxusu. Domácí sauna představuje jedinečný způsob, jak o své zdraví pečovat pravidelně a v soukromí.