Originální dárky na zahradu pro fanoušky stylu

Jak by se vám líbilo oživit zahradu něčím neotřelým? Chtěli byste slyšet od sousedů milá slova, jak máte neobyčejný zahradní nábytek, který se zcela nepodobá běžně dostupným kouskům v hobby marketech? Rádi byste připravili zahradní slavnost s nádechem elegance a luxusu? Toužíte udělat radost sportovnímu nadšenci jedinečným dárkem, jenž neskončí v koutě, ale naopak se stane pravidelnou součástí vašich oslav a grilování? Máme pro vás řadu tipů na jarní a letní dárky pro letošek!

Nedocenitelný komfort a relaxace

Kdo by si čas od času nechtěl lenošit na zahradě, číst oblíbenou knihu nebo popíjet správně vychlazené pivo? Každý z nás hledá možnost, jak alespoň na chvíli zapomenout na stísněné prostory v bytě a dostat se na čerstvý vzduch do přírody. Jenže jak s sebou vzít všechen nábytek? Zapomeňte na těžké stoly, židle, křesla, popřípadě lehátka a pořiďte si módní relaxační nafukovací pytel! Je skladný, lehký a můžete ho mít kdykoliv po ruce, aniž by překážel! Skvěle s ním vycestujete za zábavou, kulturou i na dovolenou. Zapomeňte na pumpičku, stačí vám všudypřítomný vzduch! Jakmile do vaku nachytáte dost vzduchu, stačí pytel srolovat, uzavřít a začít používat třeba jako lehátko na vodu, a stejně tak skvělé křeslo pro dva!

Grilovací sezóna zahájena

Pokud nemáte terasu či pergolu se zastřešením, otestujte zahradní stany. Jsou navrženy tak, aby byly snadno demontovatelné, a podle velikosti pojmou všechny hosty, zahradní vybavení i gril. Během hlavní letní sezóny poslouží jako prostor pro uskladnění květináčů, zahradní techniky a díky výrobě ze špičkových materiálů odolají prudkým dešťům, mrazu i vydatnému slunci. Co vám ale rozhodně doma nesmí chybět, je stolní fotbal. Investice do něj se vám vrátí prakticky ihned, jakmile jej obsadí malí i velcí hosté a nasají tu správnou sportovní atmosféru. Dáváte-li přednost umírněnější hře vyžadující dávku soustředěnosti a rozmyslu, otestujte kulečníky. Stůl s plátnem se stane ozdobou každé pracovny, většího obývacího pokoje i vstupní haly. V menším provedení se pak kulečník stane báječným a vtipným dárkem pro opravdového fanouška.