Oslavy ve velkém stylu

Jak rychle uspořádat pořádnou oslavu, kam přijdou desítky lidí? Pozor na reklamní nafukovadla, jinak se u vás objeví lidé ze širokého okolí. Ale možná si právě tohle přejete a říkáte si, čím více hostů, tím lépe.

Párty stany do každého počasí

Nafukovací reklama vám udělá velkou službu, když budete pořádat firemní slavnost a pozvete i své nové klienty a spolupracovníky. Tímto způsobem prezentace se hodně zviditelníte, ale také snadněji přiblížíte ostatním. Vždyť každý na vlastní kůži poznal, jak se uvolní atmosféra na místech, kde se nachází hodně jídla, pití a dobré zábavy. Pneumatické stany poslouží jako prostor k prezentaci vašich výrobků a činností. Lze si je postavit, kdekoliv potřebujete, například rovnou u vchodu, kde se bude konat setkání pozvaných. Počasí skoro nikdy nevyjde podle představ. Nelze se spolehnout ani na předpověď, protože jeden týden říkají něco, co se ještě několikrát změní do dne vaší akce. Pokud potřebujete rychlé a ekonomické zastřešení plochy, prohlédněte si prodej nůžkových stanů.

Dobrá nálada pod střechou

Pod barevné stříšky schováte cokoliv. Vejde se sem kapela, stoly, židle. Určitě se využijí sedací vaky, kde se pěkně uvolníte a zrelaxujete. Nůžkové stany se vyrábí ve třech verzích. Konstrukce jsou výškově nastavitelné. Silná nepromokavá polyesterová látka střechy a bočnic zaručuje, že vás tak snadno nezaskočí ani prudký liják. K výhodám patří to, že je snadno zabalíte do speciálních přepravních obalů a odvezete kamkoliv chcete. Takto se i výborně skladují a zbytečně nepřekáží. Nůžkové stany prodej nabízí také Premium řadu pro velice náročné zákazníky v mnoha rozměrech s vysokou odolností. Hliníkové spoje a zesílený profil nohy zajišťují maximální odolnost proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Systém Easy-Hold slouží ke snadnému připevnění vlajek, osvětlení, vytápění nebo poloboků.