Párty stany, zahradní lehátka a zahradní grily

Už se těšíte, až dlouhá zima skončí a vy budete opět moci relaxovat na letním sluníčku na vaší zahradě? Patří to totiž k vaší oblíbené odpočinkové činnosti. Zahrada vám poskytuje dostatek prostoru a příjemný stín pod vzrostlými stromy nic nenahradí.

Zahradní lehátko z přírodního materiálu

Protože máte rádi, aby vám všechno ladilo, pak i výběr zahradního lehátka jste neponechali náhodě. Dáváte přednost přírodním materiálům a borovicové dřevo je tak krásné. Bez ostrých hran, o které byste se mohli případně zranit, a nepříjemného vrzání, protože polohovatelná zahradní lehátka jsou vyrobená opravdu kvalitně. Jejich velkou výhodou je možnost velmi snadné manipulace, takže i když se lehátko jeví na první pohled mohutněji, můžete s ním lehce pohybovat díky přidanému kolečku. Prostě – přemístíte ho dle libosti vždy přesně tam, kam potřebujete. Však to znáte. Odpoledne zatoužíte chytat bronz na slunci, ale k večeru už byste raději odpočívali ve stínu.

Příjemné zahradní grilování

Když připravujete párty pro své přátele, většinou ji pořádáte v prostředí vaší zahrady. Je fajn, setkáte-li se všemi, proberete nejnovější historky a k tomu zakousnete kousek něčeho dobrého, co připravíte na kvalitním zahradním grilu. Většinou grilujete vepřové maso naložené ve voňavé marinádě z bylinek. A míváte s ním úspěch, protože se po něm jen zapráší. Výborná je ovšem i grilovaná zelenina, tu připravujete pro přátele vegetariány, ovšem že si na ní pochutnáte také, takže ji obvykle musíte připravit větší množství, aby vyšlo na všechny mlsouny.

Párty stany pro vaši společenskou událost

Před deštěm i prudkým sluncem vaši společnost na zahradě ochrání skládací zahradní párty stan, který už několik let vlastníte. Jeho velká výhoda je to, že ho vytáhnete vždy, když je potřeba, a ani ve složeném stavu nikde nepřekáží. Manipulace s ním je velmi snadná díky nůžkové hliníkové konstrukci.