Rizikové kácení stromů Uničov a Litovel

kácení stromů

Stromy jsou nedílnou součástí přírody a také mnohých zahrad. Někdy se však stane, že přerostou pozemek a je nutné je ořezat. Není to právě jednoduché pustit se do řezání vzrostlého stromu. Kdo s tím nemá dostatek zkušeností nebo vhodné zahradní nářadí, většinou si s tímto neporadí. Pak je lepší se obrátit na zkušené profesionály.

Služby v oblasti kácení stromů

Pro zájemce z Olomouckého kraje je tu RDServis Bc. Dušana Rozbroje, který realizuje návrhy a údržby zahrad právě v této oblasti. Na firmu se lze obrátit se zakázkou na kácení stromů Uničov, Litovel a jejich okolí. Pomyslný trn z paty vám vytrhnou i pokud potřebujete posekat vysokou trávu v Prostějově.

K rizikovému kácení stromů se používá také stromolezecká technika, a to v případě, že není možné využít plošinu nebo klasické směrové kácení. Jak to probíhá? Postupně se kácí z koruny stromu a spouští se odřezané větve a kmen stromu tak, aby nedošlo k poškození okolního majetku. 

Plošina je při kácení stromů vhodná za situace, když nelze použít jinou techniku. Kde je dostatek prostoru a nehrozí ani zničení majetku, tam se použije směrové kácení. 

Jaké výhody RDServis nabízí? 

Není třeba, aby byl zákazník v oboru kácení stromů odborníkem. Od toho tu je RDServis, který zdarma přijede v kterékoliv roční období a poradí nejvhodnější techniku i způsob kácení. Pro každého klienta má individuální přístup a respektuje jeho přání a potřeby na míru. Díky dlouholetým zkušenostem pracovníky firmy nic při práci nepřekvapí. A cena za výkon je také zajímavá. 

Vedle rizikového kácení stromů BC. Dušan Rozbroj poskytuje služby v oblasti plánování zahrad, mulčování vysoké trávy, vertikutace travnatých ploch nebo půjčování zahradní techniky. To je zvláště výhodné, firma zajistí dopravu půjčených strojů na adresu v rámci Olomouckého kraje, kterou si zákazník uvede do své objednávky.